Lokalizacja
Teren objęty inwestycją znajduje się w miejscowości Modlniczka na dz. nr 591/2 w gminie Wielka Wieś położonej na północny – zachód od Krakowa, w bezpośrednim jego sąsiedztwie.

Obszar przeznaczony pod realizację budynków A1, A2, A3, A4 oraz B znajduje się w cichym i spokojnym miejscu. Przeważa tu zabudowa niska głównie jednorodzinna. Przedmiotowa działka w kształcie zbliżonym do kształtu trapezu stanowi fragment rozległej doliny przylegającej od południa i wschodu do rowu melioracyjnego, od północy do drogi gminnej wewnętrznej (dz.nr 642/2) natomiast od zachodu graniczy z działką pozostającą w użytkowaniu rolnym (dz.nr 592).

Lokalizacja ta jest bardzo dobra, ponieważ daje możliwość jednocześnie zamieszkania w zielonej okolicy poza hałaśliwym centrum miasta, a zarówno szybkiego dojazdu do niego (Odległość od Rynku Krakowskiego ok. 12 km).

Nieopodal zlokalizowane są duże centra handlowe, do których można dostać się w ok. 10 min.

Osiedle Zielony Zakątek to spokojne, kameralne osiedle zlokalizowane w cichej i przyjaznej okolicy.
Atutem osiedla jest bliska lokalizacja miasta Krakowa oraz dostęp do wszelakich udogodnień koniecznych do komfortowego życia codziennego:
- sklepy,
- szkoła,
- kościół,
- przystanek MPK,
- obwodnica miasta Krakowa.


(Pobierz mapę okolicy)


Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij