Ekrany akustyczne
Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu ekranów akustycznych. Zdobyte przez lata doświadczenie i wiedza w tej dziedzinie pozwalają na wykonanie każdego rodzaju ekranu akustycznego.

Zaprojektowaliśmy i obecnie jesteśmy producentem: (pobierz katalog)
  • metalowego panelu dźwiękochłonnego GOMIBUD MG-1, MG-2, MG-3
  • drewnianego panelu dźwiękochłonnego GOMIBUD DG-4
  • trocinozrębkobetonowej płyty dźwiękochłonnej GOMIBUD G-5, G-6, G-7
  • zielonego panela dźwiękochłonnego GOMIBUD
  • elementu krawędziowego ekranu przeciwdźwiękowego ECO-TOP

Wszystkie produkty posiadają badania i Aprobaty Techniczne IBDiM.

Projektowane przez nas elementy dźwiękochłonne są jedyne w swoim rodzaju. Odznaczają sie doskonałymi właściwościami pochłaniającymi i redukującymi hałas potwierdzonymi przez Katedrę Mechaniki i Wibroakustyki, Zakład Wytrzymałości Materiałów i Konstrukcji Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz Centrum Techniki Okrętowej. Podczas wprowadzania nowych rozwiązań współpracowaliśmy również z Politechniką Krakowską.


NASZE EKRANY SĄ SKUTECZNE, PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA I HARMONIJNIE KOMPONUJĄ SIĘ Z OTOCZENIEM.


Za naszą kompetencję w wykonywanych usługach, otrzymaliśmy już wiele dowodów uznania w postaci nagród, wyróżnień podziękowań i listów gratulacyjnych.
Cieszy fakt, że nasze wysiłki są doceniane. Zdobyte nagrody mobilizują nas do stawiania sobie poprzeczki na coraz wyższym poziomie oraz do rozwijania nowych produktów oraz technologii.
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij