24471263_big
Gomibud jest firmą dynamicznie się rozwijającą. Jesteśmy świadomi tego że oprócz wykwalifikowanych pracowników, konieczne jest zaplecze technologiczne.

Sprzęt oraz rozwiązania które wykorzystujemy, są najwyższej jakości. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom nowoczesne oraz bezpieczne rozwiązania.

857621530_big
Jesteśmy niezmiernie dumni, mogąc Państwu zaprezentować naszą salę rycerską oraz nasz sztandar.

Sala oraz sztandar są dowodem tego, że nasza firma przywiązuje uwagę nie tylko do nowoczesności. ale także pamięta i kultywuje tradycje oraz historię.
2022947862_big
Borek Szlachecki - wieś lokowana przez opata klasztoru Benedyktynów w Tyńcu w I poł. XIV w. Borek posiadał w II poł. XVIII wieku kilka zespołów dworsko-folwarcznych, czterech dziedziców, którzy posiadali w nim swoje posiadłości i osobne dwory.

Na początku XIX wieku zbudowano parterowy budynek dworu, który w wyniku kolejnych zmian utracił swoją wartość zabytkową.

W ramach reformy rolnej została powołana rolniczo - produkcyjna spółdzielnia "Przełom", która doprowadziła do całkowitej ruiny dworu.

W grudniu 1997 roku firma Gomibud zakupiła od likwidatora spółdzielni, zrujnowany budynek dworski wraz z magazynem zbożowym, wiatą magazynową i przyległym terenem, aby w 1999 roku przenieść swoje biuro z ul. Traugutta w Krakowie do budynku dworskiego w Borku Szlacheckim.
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij